Boekwinkeltjes Logo

Boeken zoeken

tweedehands
nieuw
Magnolia uit Utrecht

Magnolia uit Utrecht

Stel een vraag aan Magnolia

Boeken zoeken bij Magnolia

Zoeken:

 

Er zijn 74 titels gevonden bij Magnolia, gesorteerd op

 

Pagina: 1 2 | volgende

 

 SchrijverTitelUitgeverBijz.PrijsBestellen
Geen afbeeldingQuentin, PatrickA Puzzle for FoolsLjus, Stockholm, 1945, Ljus Crime Library Volume 44Engelstalig, paperback, kaft wat verkleuringen verder goed ex.€ 4,50Magnolia
Geen afbeeldingKafka, FranzAbsurde verhalen. vert.: Thomas Graftdijk. ill.: Jan VlasveldPeter van der Velden, A`dam, 1982, 2e druk, linnen.Stofomslag miniem gerafeld, boek keurig exemplaar€ 6,00Magnolia
Geen afbeeldingEeden, Ed van (red.)Als ik die Dom niet had. Nieuwe verhalen & gedichten over de DomSignature, 2004, 157 p., gebondenCa. 50 Utrechtse schrijvers over de Dom, Giphart, Uphoff, Heytze e.v.a.€ 15,00Magnolia
Geen afbeeldingRippen, ChrisBaltische connectiesBZZToH Paperback 1999, 1e druk, 224 pp.net ex., ongelezen€ 2,50Magnolia
  - BIJBEL, dat is de gansche heilige schrift, bevattende al de kanonijke boeken van het oude en het nieuwe testament BIJBEL, dat is de gansche heilige schrift, bevattende al de kanonijke boeken van het oude en het nieuwe testamentNederlandsche Bijbel-Compagnie, 1870 (met OT, NT, Boeken de Psalmen, Catechismus, Geloofsbelijdenisse etc., in Gotische schrift16x9x7 cm, ca. 1600 pp., zwart lederen omslag , goud op snee in redelijke staat, scheur in kaft€ 10,00Magnolia
Geen afbeeldingThijssen, FelixCleopatra, een Max Winter MysterieLuitingh-Sijthoff, 1998, 1e druk, paperback, 256 pp.keurig ex., lichte leesvouwen in rug, geen vlekken€ 4,00Magnolia
Geen afbeeldingZwaan, Peter deDe bemiddelaarUitgeverij M, 2002, 1e druk, Paperback, 303 pp.Nieuw exemplaar, 1e druk€ 3,75Magnolia
Geen afbeeldingHellinga Sr.De breinaaldmoordenLoeb 1983, 1e dr., 158 p., pocketgelezen, maar in redelijke staat€ 1,50Magnolia
Geen afbeeldingKomrij, GerritDe buitenkant. Een abecedariumArbeiderspers Privedomein nr. 200 1995, 2e druk, 201 blz.pb met flappen, zeer net exemplaar, als nieuw€ 7,00Magnolia
Geen afbeeldingAppel, RenéDe derde persoonBert Bakker 1991 Paperback 3e druk, 1991Omslag Rick Vermeulen/Dick Weisz Gelezen, maar redelijk ex.€ 2,00Magnolia
Geen afbeeldingSiebelink, JanDe herfst zal schitterend zijnDe Bezige Bij, 2006, 21e druk, paperback, 317 pp.Nieuw, geheel gaaf exememplaar!€ 3,50Magnolia
Geen afbeeldingDiabolo (ps. van Paul Ernst, ook bekend als Paul Frederick Stein en Mysticus)De moord op het lijkTemporeeks no. 2, 1946Ingen. minipocket, 191 pag., papier wat vergeeld maar verder gaaf exemplaar€ 8,50Magnolia
Gent, Jan van (ps. van Broek, Joop van den) - De mysterieuze J.G.Gent, Jan van (ps. van Broek, Joop van den)De mysterieuze J.G.Wereldvenster, Baarn; 1956; 1e druk; 250 pag.; linnen; net exemplaar, papier weinig vergeeld.Met stofomslag, licht beschadigd, boek netjes, papier iets verkleurd door ouderdom, paraafje op schu...€ 12,50Magnolia
Broek, Joop van den (onder ps. Jan van Gent) - De mysterieuze J.G.Broek, Joop van den (onder ps. Jan van Gent)De mysterieuze J.G.Baarn, Het Wereldvenster, 1956. 203 blz. Gebonden met net stofomslag, op klein scheurtje na.paraafje op schutbald maar boek netjes, lijkt ongelezen€ 10,00Magnolia
Geen afbeeldingFransen, AdDe nadagen van Gerard RevePodium 2002, 1e druk, ppb, 71 blz.Net exemplaar, verzendkosten 1,76€ 2,00Magnolia
Geen afbeeldingBonilla, JuanDe Nubische PrinsSignature.2006. 240 p., paperback.Nieuw exemplaar (verzendkosten 2,20)€ 5,00Magnolia
Eemlandt, W.H. van - De odeon-moordenEemlandt, W.H. vanDe odeon-moordenBaarn, Het Wereldvenster, 1955. 200 blz. Gebonden met redelijk goed stofomslag, paar kleine scheurtjes.Eerste druk, papier boek licht vergeeld, maar gaaf. In (los) plastic verpakt, vandaar foto wat vaag,...€ 9,50Magnolia
Geen afbeeldingKomrij, GerritDe pagodeDe Arbeiderspers - Amsterdam 1e druk, 1992; ingenaaide paperback met flappen, 67 blzNieuw exemplaar, 1e druk [verzendkosten slechts 1,50!!]€ 1,50Magnolia
Geen afbeeldingHormann, GerhardDe PlaagLuitingh-Sijthoff, 1997; paperbacknieuw exemplaar€ 2,50Magnolia
Geen afbeeldingLamers, JanDe priester van den tempel der duizend Boeddha`s.1930. Uitgave van Bibliotheek De prins132 pp., namen op schutblad€ 5,00Magnolia
Wilmer, Adolf (ps. van Herman van der Voort) - De prijs van de vrijheidWilmer, Adolf (ps. van Herman van der Voort)De prijs van de vrijheidUitgeverij Amor, Den Haag 1963. € 7,50Magnolia
Geen afbeeldingJanssen, RoelDe tiende vrouwDe Bezige Bij / Cargo, 2007; 1e druk! paperb; 383 pp.Nieuw ex., ongelezen, AANBIEDING: verzendkosten slechts 2 euro!!€ 4,00Magnolia
Geen afbeeldingYemni, SadikDe Vierde Ster. Magische Literaire ThrillerBert Bakker 2000; 324pp paperbacknieuw exemplaar€ 2,50Magnolia
Geen afbeeldingForsyth. FrederickDe vuist van GodAW Bruna Uitgevers; 475 blz; gebonden uitgave harde kaftNieuw exemplaar (verzendkosten 2 euro, AANBIEDING!!)€ 3,00Magnolia
Geen afbeeldingDek, RudyDood van een marsleider - een 4-daagse thrillerLogikos 2011, 388 pp.Nieuw, ongelezen exemplaar€ 5,00Magnolia
Geen afbeeldingMorriën, Adriaan (illustraties: Jenny Dalenoord)Een bijzonder mooi beenDe Bezige Bij 1955, 1e druk. Soft cover. 120 pag.Rug iets verkleurd, verder net ex.€ 4,50Magnolia
Geen afbeeldingRippen, ChrisEen enkel woordDe Geus Breda 20021e druk, gebonden met stofomslag, nieuw ex.€ 4,95Magnolia
Geen afbeeldingBibeb, Ch. Havelaar, Alph. Asselbergs, Jaap Romijn, Johan de MolenaarEen jaar USO (extra info)A.W. Bruna en zoon, Zwart Beertje zonder nummer, 50 pp.Zonder jaartal, rond 1960, met foto's. Redelijk gaaf, cellofaan omslag iets losgelaten, onslag wat v...€ 3,50Magnolia
Geen afbeeldingIsraëls, JozefEen Reis Door SpanjeVeen/Contact, enigzins verkleurd, maar ongelezen. Deel uit de serie: Op schrijvers voeten.Gaaf exemplaar€ 3,95Magnolia
Geen afbeeldingDuroselle, Prof. J.B.; Dunk, Prof.Dr. H.W. von der (voorwoord)Europa. Geschiedenis van zijn bewonersKosmos, 1990. Gebonden met puntgaaf stofomslag, geïllustreerd, 423 ppin zeer goede staat, als nieuw, ongelezen. AANBIEDING: pakketpost, verzendkosten slechts 5 euro!!€ 10,00Magnolia
Geen afbeeldingHeffels, AnneteGegijzeldMargriet Mini boekje 1996, 63blzongelezen, gaaf ex.€ 0,95Magnolia
Eemlandt, W.H. van - Gevaarlijk ijsEemlandt, W.H. vanGevaarlijk ijsBaarn, Het Wereldvenster, 1955. 225 blz. Gebonden met vrijwel gaaf stofomslag.Eerste druk, papier boek licht vergeeld, maar gaaf. In (los) plastic verpakt, vandaar foto wat vaag,...€ 10,00Magnolia
Geen afbeeldingDiabolo (ps. van Paul Ernst, ook bekend als Paul Frederick Stein en Mysticus)Giftige slangenDynamietserie no. 3, 1946Ingen. minipocket, 174 pag., cover wat gehavend, papier vergeeld€ 5,00Magnolia
Geen afbeeldingHeeresma Inc.Hallo Hallo... bent u daar, Plotsky? een spy-specialA.W. Bruna 1973 2e druk paperbackgoed exemplaar€ 1,50Magnolia
Geen afbeeldingZwaan, Peter deHet alibibureauMeulenhoff-M, 3e,2000 pb, 287 pag,gelezen maar in goede staat€ 3,00Magnolia
Geen afbeeldingGarcía-Valiño, IgnacioHet kwade breinSijthoff, 2008. paperback, 352 pp.Nieuw exemplaar€ 4,50Magnolia
Geen afbeeldingGelder, Annemarie vanHet moederbeestDe Boekerij 2002, 1e druk, paperback, 239 pag.Net exemplaar, ongelezen, onbevlekt€ 3,50Magnolia
Geen afbeeldingHeuvel, Aad van denHet Monet mysterieArb. pers 2002, 1e druk paperback 295ppNieuw ongelezen ex.€ 3,50Magnolia
Geen afbeeldingFredriksson, MarianneHet Zesde Zintuig, een grootse, heerlijke romanDe Geus 2001, 1e druk, vert. Ina Sassen. Verzendkosten 6,75 (pakketpost)474 pag. hardcover + gaaf stofomslag, net exemplaar, onbevlekt en onbeschadigd, niet vergeeld€ 1,00Magnolia
Geen afbeeldingBroek, Joop van denHier is SpanjeBruna Zwarte Beertjes no 76, 1966met foto's , in goede staat€ 1,00Magnolia
Geen afbeeldingHiaasen, CarlHurricane (vert. van Stormy Weather)Luitingh-Sijthoff, 1996.367 pp., 1e druk, gelezen, vouwtje in kaft, maar onbevlekt, goed vakantie-exemplaar€ 1,00Magnolia
Geen afbeeldingKepler, LarsHypnoseCargo, 2011, 10e druk, 558 pag., paperbackNieuw exemplaar, ongelezen, gaaf€ 5,00Magnolia
Geen afbeeldingSaja Boekan (C.W. Wormser)In de woning der geestenW. van Hoeve, gebonden met stofomslag 19431e druk, net exemplaar€ 5,00Magnolia
Geen afbeeldingThijssen, FelixIsabelle, een Max Winter MysterieLuitingh-Sijthoff, 1999, 1e druk, paperback, 240 pp.keurig ex., geen vouwen, geen vlekken€ 5,00Magnolia
Geen afbeeldingDütting, HansJan Cremer DocumentaireSignature, 2005, 448 p., 1e druknieuw ex., paperback 14 x 20; pakketpost, maar verzenkosten slechts 4,50!! AANBIEDING!!€ 7,50Magnolia
Geen afbeeldingWeemoedt, LéviKen uw klassieken1992 87 pp. Uitgegeven door Veen-Luitingh, Sijthoff e.a. ter gelegenheid van de jaarwisseling 1991Nieuw exemplaar, ongelezen, niet verkleurd€ 3,50Magnolia
Eemlandt, W.H. van - Kogels bij het desertEemlandt, W.H. vanKogels bij het desertBaarn, Het Wereldvenster, 1954. 225 blz. Gebonden met licht beschadigd stofomslag.Eerste druk, papier boek licht vergeeld, maar gaaf€ 10,00Magnolia
Kamakura , Ozaki (ps. van Herman van der Voort) - Koningin der zindelijkheidKamakura , Ozaki (ps. van Herman van der Voort)Koningin der zindelijkheidUitgeverij De vrije pers, R'dam. 1962.Gaaf exemplaar, mooie cover€ 8,50Magnolia
Geen afbeeldingSavater, FernandoLof der godloosheid. Kleine filosofie van ongeloof en twijfelBijleveld 2010, 222 pp.Nieuw exemplaar€ 10,00Magnolia
Carpentier , Alejo (1904-1980) - Los pasos perdidosCarpentier , Alejo (1904-1980)Los pasos perdidos (extra info)Mexico City: E.D.I.A.P.S.A., 1953. Octavo, 336pp.1e druk, Spaanstalig, gaaf omslag met flappen€ 200,00Magnolia

 

Pagina: 1 2 | volgende

 

 

© 2001 - 2012 Boekwinkeltjes. Alle rechten voorbehouden.