Boeken zoeken bij Magnolia
| Schrijver | Titel | Uitgever | Bijz. | Prijs | Bestellen | |
|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | Quentin, Patrick | A Puzzle for Fools | Ljus, Stockholm, 1945, Ljus Crime Library Volume 44 | Engelstalig, paperback, kaft wat verkleuringen verder goed ex. | € 4,50 | Magnolia |
![]() | Kafka, Franz | Absurde verhalen. vert.: Thomas Graftdijk. ill.: Jan Vlasveld | Peter van der Velden, A`dam, 1982, 2e druk, linnen. | Stofomslag miniem gerafeld, boek keurig exemplaar | € 6,00 | Magnolia |
![]() | Schafthuizen Joop en Reve Gerard | Album Gerard Reve | Elsevier, gebonden met stofomslag | 1e druk, 1983, 63 foto's. Linnen/stofomslag. Net exemplaar. Stofomslag ietwat verkleurd. | € 15,00 | Magnolia |
![]() | Eeden, Ed van (red.) | Als ik die Dom niet had. Nieuwe verhalen & gedichten over de Dom | Signature, 2004, 157 p., gebonden | Ca. 50 Utrechtse schrijvers over de Dom, Giphart, Uphoff, Heytze e.v.a. | € 15,00 | Magnolia |
![]() | Thijssen, Felix | Amanda - een Max Winter Kerstnovelle | Luitingh/Sijthoff | 1e druk 2008, 141 pp. Mooi exemplaar, als nieuw, ongelezen, niet in de handel | € 4,50 | Magnolia |
![]() | Rippen, Chris | Baltische connecties | BZZToH Paperback 1999, 1e druk, 224 pp. | net ex., ongelezen | € 2,50 | Magnolia |
![]() | Bijbel, dat is de gansche heilige schrift, bevattende al de kanonijke boeken van het oude en het nieuwe testament | Nederlandsche Bijbel-Compagnie, 1870 (met OT, NT, Boeken de Psalmen, Catechismus, Geloofsbelijdenisse etc., in Gotische schrift | 16x9x7 cm, ca. 1600 pp., zwart lederen omslag , goud op snee in redelijke staat, scheur in kaft | € 10,00 | Magnolia | |
![]() | Rood, Lydia | Buslucht | Amsterdam, Prometheus 1992 1e dr. ing. 175 p. | Net exemplaar. Naam van vorige eigenaar op pagina 1. | € 3,50 | Magnolia |
![]() | Tex, Charles den | Claim | Prometheus, Uitgeverij | 1996, paperback, 2e druk, als nieuw, zeer net ex. | € 3,00 | Magnolia |
![]() | Thijssen, Felix | Cleopatra, een Max Winter Mysterie | Luitingh-Sijthoff, 1998, 1e druk, paperback, 256 pp. | keurig ex., lichte leesvouwen in rug, geen vlekken | € 4,00 | Magnolia |
![]() | Zwaan, Peter de | De bemiddelaar | Uitgeverij M, 2002, 1e druk, Paperback, 303 pp. | Nieuw exemplaar, 1e druk | € 3,75 | Magnolia |
![]() | Hellinga Sr. | De breinaaldmoorden | Loeb 1983, 1e dr., 158 p., pocket | gelezen, maar in redelijke staat | € 1,50 | Magnolia |
![]() | Komrij, Gerrit | De buitenkant. Een abecedarium | Arbeiderspers Privedomein nr. 200 1995, 2e druk, 201 blz. | pb met flappen, zeer net exemplaar, als nieuw | € 7,00 | Magnolia |
![]() | Appel, René | De derde persoon | Bert Bakker 1991 Paperback 3e druk, 1991 | Omslag Rick Vermeulen/Dick Weisz Gelezen, maar redelijk ex. | € 2,00 | Magnolia |
![]() | Siebelink, Jan | De herfst zal schitterend zijn | De Bezige Bij, 2006, 21e druk, paperback, 317 pp. | Nieuw, geheel gaaf exememplaar! | € 3,50 | Magnolia |
![]() | Heijermans, Herman | De moord in den trein | 1925. Speurdersroman. Uitgave Weekblad 'Het Leven'. | 22 cm, paperback, 146 pp. Papier vergeeld, enigszins ezelsoren. | € 5,00 | Magnolia |
![]() | Diabolo (ps. van Paul Ernst, ook bekend als Paul Frederick Stein en Mysticus) | De moord op het lijk | Temporeeks no. 2, 1946 | Ingen. minipocket, 191 pag., papier wat vergeeld maar verder gaaf exemplaar | € 8,50 | Magnolia |
![]() | Gent, Jan van (ps. van Broek, Joop van den) | De mysterieuze J.G. | Wereldvenster, Baarn; 1956; 1e druk; 250 pag.; linnen; net exemplaar, papier weinig vergeeld. | Met licht beschadigd stofomslag, boek netjes, papier iets verkleurd door ouderdom, paraafje op schut... | € 9,50 | Magnolia |
![]() | Bonilla, Juan | De Nubische Prins | Signature.2006. 240 p., paperback. | Nieuw exemplaar (verzendkosten 2,20) | € 5,00 | Magnolia |
![]() | Hormann, Gerhard | De Plaag | Luitingh-Sijthoff, 1997; paperback | nieuw exemplaar | € 2,50 | Magnolia |
![]() | Lamers, Jan | De priester van den tempel der duizend Boeddha`s. | 1930. Uitgave van Bibliotheek De prins | 132 pp., namen op schutblad | € 4,00 | Magnolia |
![]() | Janssen, Roel | De tiende vrouw | De Bezige Bij / Cargo, 2007; 1e druk! paperb; 383 pp. | Nieuw ex., ongelezen, AANBIEDING: verzendkosten slechts 2 euro!! | € 4,00 | Magnolia |
![]() | Yemni, Sadik | De Vierde Ster. Magische Literaire Thriller | Bert Bakker 2000; 324pp paperback | nieuw exemplaar | € 2,50 | Magnolia |
![]() | Forsyth. Frederick | De vuist van God | AW Bruna Uitgevers; 475 blz; gebonden uitgave harde kaft | Nieuw exemplaar (verzendkosten 2 euro, AANBIEDING!!) | € 3,00 | Magnolia |
![]() | Tex, Charles den | Deal | Prometheus, Uitgeverij | 1999, Ingebonden, 264 pp, 1e druk, als nieuw, ongelezen | € 4,50 | Magnolia |
![]() | Dek, Rudy | Dood van een marsleider - een 4-daagse thriller | Logikos 2011, 388 pp. | Nieuw, ongelezen exemplaar | € 5,00 | Magnolia |
![]() | Tex, Charles den | Dump | De Geus Spanning | 2003, Ingebonden, 286 pp., 2e gewijzigde druk, net exemplaar, geen vlekken | € 4,50 | Magnolia |
![]() | Tex, Charles den | Dump | Prometheus, Uitgeverij | 1995, Ingebonden, 1e druk, 287 pp., gelezen maar ongevlekt, lichte leesvouwen in rug. | € 1,00 | Magnolia |
![]() | Morriën, Adriaan (illustraties: Jenny Dalenoord) | Een bijzonder mooi been | De Bezige Bij 1955, 1e druk. Soft cover. 120 pag. | Rug iets verkleurd, verder net ex. | € 4,50 | Magnolia |
![]() | Rippen, Chris | Een enkel woord | De Geus Breda 2002 | 1e druk, gebonden met stofomslag, nieuw ex. | € 4,95 | Magnolia |
![]() | Bibeb, Ch. Havelaar, Alph. Asselbergs, Jaap Romijn, Johan de Molenaar | Een jaar USO (extra info) | A.W. Bruna en zoon, Zwart Beertje zonder nummer, 50 pp. | Zonder jaartal, rond 1960, met foto's. Redelijk gaaf, cellofaan omslag iets losgelaten, onslag wat v... | € 3,50 | Magnolia |
![]() | Thijssen, Felix | Esperanza. Een Max Winter mysterie (extra info) | Sijthoff | 1e druk, 2008, 288 pp. Net exemplaar, geen vlekken. | € 7,50 | Magnolia |
![]() | Duroselle, Prof. J.B.; Dunk, Prof.Dr. H.W. von der (voorwoord) | Europa. Geschiedenis van zijn bewoners | Kosmos, 1990. Gebonden met puntgaaf stofomslag, geïllustreerd, 423 pp | in zeer goede staat, als nieuw, ongelezen. AANBIEDING: pakketpost, verzendkosten slechts 5 euro!! | € 10,00 | Magnolia |
![]() | Rood, Lydia | Gedeelde genoegens. Een erotische roman. | Ooievaar Amsterdam 1997 - 4e druk - 206 pp - pocket | Zeer net exemplaar. | € 3,00 | Magnolia |
![]() | Heffels, Annete | Gegijzeld | Margriet Mini boekje 1996, 63blz | ongelezen, gaaf ex. | € 0,95 | Magnolia |
![]() | Diabolo (ps. van Paul Ernst, ook bekend als Paul Frederick Stein en Mysticus) | Giftige slangen | Dynamietserie no. 3, 1946 | Ingen. minipocket, 174 pag., cover wat gehavend, papier vergeeld | € 5,00 | Magnolia |
![]() | Heeresma Inc. | Hallo Hallo... bent u daar, Plotsky? een spy-special | A.W. Bruna 1973 2e druk paperback | goed exemplaar | € 1,50 | Magnolia |
![]() | Zwaan, Peter de | Het alibibureau | Meulenhoff-M, 3e,2000 pb, 287 pag, | gelezen maar in goede staat | € 3,00 | Magnolia |
![]() | García-Valiño, Ignacio | Het kwade brein | Sijthoff, 2008. paperback, 352 pp. | Nieuw exemplaar | € 4,50 | Magnolia |
![]() | Gelder, Annemarie van | Het moederbeest | De Boekerij 2002, 1e druk, paperback, 239 pag. | Net exemplaar, ongelezen, onbevlekt | € 3,50 | Magnolia |
![]() | Heuvel, Aad van den | Het Monet mysterie | Arb. pers 2002, 1e druk paperback 295pp | Nieuw ongelezen ex. | € 3,50 | Magnolia |
![]() | Fredriksson, Marianne | Het Zesde Zintuig, een grootse, heerlijke roman | De Geus 2001, 1e druk, vert. Ina Sassen. Verzendkosten 6,75 (pakketpost) | 474 pag. hardcover + gaaf stofomslag, net exemplaar, onbevlekt en onbeschadigd, niet vergeeld | € 1,00 | Magnolia |
![]() | Broek, Joop van den | Hier is Spanje | Bruna Zwarte Beertjes no 76, 1966 | met foto's , in goede staat | € 1,00 | Magnolia |
![]() | Hiaasen, Carl | Hurricane (vert. van Stormy Weather) | Luitingh-Sijthoff, 1996. | 367 pp., 1e druk, gelezen, vouwtje in kaft, maar onbevlekt, goed vakantie-exemplaar | € 1,00 | Magnolia |
![]() | Saja Boekan (C.W. Wormser) | In de woning der geesten | W. van Hoeve, gebonden met stofomslag 1943 | 1e druk, net exemplaar | € 5,00 | Magnolia |
![]() | Thijssen, Felix | Isabelle, een Max Winter Mysterie | Luitingh-Sijthoff, 1999, 1e druk, paperback, 240 pp. | keurig ex., geen vouwen, geen vlekken | € 5,00 | Magnolia |
![]() | Dütting, Hans | Jan Cremer Documentaire | Signature, 2005, 448 p., 1e druk | nieuw ex., paperback 14 x 20; pakketpost, maar verzenkosten slechts 4,50!! AANBIEDING!! | € 5,50 | Magnolia |
![]() | Weemoedt, Lévi | Ken uw klassieken | 1992 87 pp. Uitgegeven door Veen-Luitingh, Sijthoff e.a. ter gelegenheid van de jaarwisseling 1991 | Nieuw exemplaar, ongelezen, niet verkleurd | € 3,50 | Magnolia |
![]() | Carpentier , Alejo (1904-1980) | Los pasos perdidos (extra info) | Mexico City: E.D.I.A.P.S.A., 1953. Octavo, 336pp. | 1e druk, Spaanstalig, gaaf omslag met flappen | € 150,00 | Magnolia |
![]() | Carpentier , Alejo (1904-1980) | Los pasos perdidos (extra info) | EDIAPSA, México, 1953. | PRIMERA EDICIÓN, 9.3 x 12.3 cm. 336 págs. | € 150,00 | Magnolia |






